00:00 Студія перед матчем з Золотогорським та Новаком
29:50 Перший тайм матчу Десна – Динамо
01:30:30 Другий тайм матчу Десна – Динамо

ПЕРШИЙ ТАЙМ – 2:1
4 хв – гол, Віктор Циганков (Динамо Київ)
12 хв – гол, Єгор Картушов (Десна)
26 хв – автогол, Ібрагім Каргбо (Динамо Київ)

ДРУГИЙ ТАЙМ – 3:2
86 хв – гол, Віктор Циганков (Динамо Київ)
90+2 хв – гол, Андрій Гітченко (Десна)

4-4. Саме стільки очок заробили обидві команди у трьох матчах сезону між собою. Чи здатні хлопці Олександра Рябоконя здійснити подвиг 7 туру, коли вони перемогли киян у гостях 2:1? Чи зможе Динамо не допустити загострення боротьби за срібло УПЛ? Наша трансляція інтерактивна – ставте свої запитання коментатору Олександру Новаку в чаті!

Матчу передуватиме студія, де Олександр Новак та Олександр Золотогорський підготують для вас цікаву та актуальну інформацію про суперників.

Десна - Динамо. Прямая трансляция
Переходь за посиланням у коментарі. Отримай бонус 2500 грн. на перший депозит!

Дивись пряму трансляцію матчу на FootballHub. Коментує Олександр Новак. Наша трансляція інтерактивна. Залишайте свої враження та коментарі в чаті.

Динамо після катастрофи в Лізі Європи іде в Чернігів. Останній тур року і суперматч Десна - Динамо. Пишіть в коментарях і в чаті свої прогнози.

1 ТАЙМ – 1:0
22 хв - гол, Сидорчук (Динамо)

2 ТАЙМ – 1:1
89 хв - вилучення, Шепелєв (Динамо)
90+2 хв - гол, Степаненко (Шахтар)

Екстра-тайми – 2:1
94 хв - вилучення, Степаненко (Шахтар)
109 хв - гол, Попов (Динамо)
Коментатор матчу Олександр Золотогорський. Наша трансляція інтерактивна. Ставте свої запитання і діліться враженнями в чаті.

Динамо – Десна. Прямая трансляция матча 23 тура УПЛ
Переходьте на наш твіттер ( Дізнайтеся про класні акції від наших партнерів.

ПЕРШИЙ ТАЙМ – 0:0
ДРУГИЙ ТАЙМ – 1:1
69 хв – гол, Русин (Динамо)
80 хв – гол, Філіппов (Десна)

Дочекалися топ-матчів і реальної боротьби за нагороди чемпіонату України. Важке Динамо і пригнічена поразкою у Кубку України Десна. Хто виявиться сильнішим?
Перед поєдинком заплановане включення зі стадіону з Роман Куплевацьким та Богданом Муштою. Дивіться пряму трансляцію матчу з НСК Олімпійського на FootballHub. Коментатор – Олександр Новак. Ставте свої запитання та діліться думками в чаті – трансляція інтерактивна.

Динамо – Десна. Чемпионат Украины. Прямая трансляция

Дивись у прямому ефірі на Footballhub матч Динамо – Десна. Коментатор матчу – Олександр Новак.
Наша трансляція інтерактивна, тож ви можете ставити запитання коментатору та ділитися своїми враженнями від поєдинку.

ПЕРШИЙ ТАЙМ – 0:1
5 хв – гол, Владислав Кочергін (Зоря Луганськ)

ДРУГИЙ ТАЙМ – 1:2
55 хв – гол, Богдан Михайличенко (Зоря Луганськ)
83 хв – незарахований гол (офсайд), Артем Громов (Зоря Луганськ)
90+5 хв – вилучення Євгена Чеберка (Зоря Луганськ)
90+6 хв – гол з пенальті, Денис Фаворов (Десна)

Динамо – Колос. ПОВНИЙ МАТЧ

Заключний матч 27 туру Динамо - Колос у прямому ефірі.
Сюжет про надію Динамо Богдана Лєднєва на каналі Бомбардир
КОНКУРС -

00:00 – Передматчева студія з Олександром Новаком та Романом Бебехом
23:25 – Перший тайм матчу Динамо Київ – Колос
01:30:00 – Другий тайм матчу Динамо Київ – Колос

ДРУГИЙ ТАЙМ – 2:1
53 хв – нереалізований пенальті, Андрій Богданов (Колос)
62 хв – вилучення, Кирило Петров (Колос)
64 хв – гол з пенальті, Віктор Циганков (Динамо Київ)
69 хв – гол з пенальті, Арні Вільхамссон (Колос)
87 хв – гол з пенальті, Карлос Де Пена (Динамо Київ)

26 матчів – 26 очок. Негусто як на команду, що претендувала на боротьбу за єврокубки, але пристойно як на новачка УПЛ. Після карантину у Колоса – три поразки. Що протиставить потужному зараз Динамо ковалівська команда? Дивись на FootballHub студію до матчу о 19:00, сам поєдинок з 19:25 та коментарі після гри.

Наша трансляція інтерактивна – ставте свої запитання коментаторам Олександру Новаку та Романові Бебеху в чаті трансляції!

Переходьте на наш Твіттер і дізнавайтесь про акції від наших партнерів (
Бій двох команд, що претендують на срібло. Десна проти Зорі. Рябоконь проти Скрипника. Дивіться НАЖИВО із коментарем Максима Опанасюка.

Наша трансляція інтерактивна. Ставте свої запитання в чаті.

Динамо - Заря. Прямая трансляция

Приєднуйся до акції від нашого партнера та відправляйся на міланське дербі. Подробиці за лінком в закріпленому коментарі.

Ставте свої запитання коментатору Олександру Золотогорському. А потім на вас чекають післяматчеві коментарі.

Twitter:
Facebook:
Instagram:
Telegram:

Зоря – Динамо. ПОВНИЙ МАТЧ

Центральний поєдинок 26 туру УПЛ. Битва за срібло. Зоря проти Динамо.
Переходьте на наш твіттер ( і дізнавайтеся про класні акції від наших партнерів. Більше новин у нас на сайті (

00:00 Передматчева студія (О. Новак/Д. Савченко)
32:40 Перший тайм матчу Зоря – Динамо
01:50:10 Повернення сигналу, злива у Запоріжжі
02:08:40 Другий тайм поєдинку Зоря – Динамо

2 тайм матчу розпочався із запізненням на 30 хвилин після перерви через зливу і град

ДРУГИЙ ТАЙМ – 1:3
54 хв – гол з пенальті, Владлен Юрченко (Зоря Луганськ)
71 ха – гол, Віталій Буяльський (Динамо Київ)
75 хв – гол, Карлос де Пена (Динамо Київ)
83 хв – вилучення, Ловро Цвек (Зоря Луганськ)
90+6 хв – гол, Віктор Циганков (Динамо Київ)

Зоря та Динамо мають по 49 очок і в особистому протистоянні вирішать, хто ж гідний другого місця чемпіонату.

Дивіться велику студію перед матчем із Олександром Новаком та Денисом Савченком. А також очікуйте на останні новини із Запоріжжя.

Наша трансляція інтерактивна – ставте свої запитання коментатору Олександру Новаку в чаті трансляції!

Twitter:
Facebook:
Instagram:
Telegram:
x

Повний випуск Профутбол за 28 червня 2020 року

Ексклюзивне інтерв’ю із головним тренером “гірників” Луїшем Каштру про його рік із донецьким Шахтарем, що не так із суддівством Сергія Бойка на матчі Динамо — Колос, детальний розбір матчу Десна — Динамо — 3:2, коментарі гравців і тренерів. Що треба знати про італійського помічника тренера СК Дніпро-1 Луїджі Ночентіні, як українські вболівальники підтримують улюблені команди в карантинному режиму, а також емоційний флешбек на чемпіонат світу 2006 року та спогади про легендарну збірну — детальніше про це та інше дивіться у повному випуску.
#ПроФутбол #ProFootball #ЧемпіонатУкраїни

00:00:00 — вітання від команди Профутболу
00:01:25 — Десна — Динамо — 3:2. Відео-аналіз матчу
00:03:33 — Захисник Десни Андрій Гітченко прокоментував свій переможний гол у ворота Динамо
00:15:06 — Михайличенко про матч Десна — Динамо: В роздягальні арбітрів святкували так, як в роздягальні Десни
00:20:44 — Рябоконь про матч Десна — Динамо: Хлопці заслужили на перемогу
00:24:55 — Чотири пенальті від Сергія Бойка: що не так із суддівством на скандальному матчі Динамо — Колос
00:36:38 — Юрій Максимов про вихід до фіналу Кубка: Ісенка ми готували до серії пенальті
00:43:28 — Луїш Каштру про перший рік в Шахтарі: Майбутнє Шахтаря залежить не від тренера, а від президента
00:57:29 — Шахтар без Ісмаїлі: коли футболіст зможе повернутися до ігрового режиму після розриву хрестів
01:01:29 — Вербич про поразку від Десни: Я дуже злий, у мене нема слів
01:04:28:08 — Чемпіонат світу 2006 року: спогади про легендарну збірну
01:12:35 — Як під час карантину вболівальники підтримують свої команди
01:17:20 — Як коронавірус вплинув на українських футболістів
01:23:52 — Карпати — Львів — 1:1. Відео-аналіз матчу
01:29:40 — Фанат футболу Саррі: як італійський тренер Луїджі Ночентіні адаптується у Дніпрі
01:37:23 —Чемпіонат України: підсумки 28 туру та анонс наступних матчів

Динамо – Олександрія. ПОВНИЙ МАТЧ

Один з найцікавіших матчів 25 туру УПЛ. Динамо проти Олександрії

00:00 Передматчева студія (О. Золотогорський/О. Новак)
31:30 Перший тайм Динамо – Олександрія
01:28:25 Другий тайм Динамо – Олександрія

14 хв – нереалізований пенальті, Віталій Буяльський (Динамо Київ)
14 хв – гол після пасу з добивання після пенальті, Віталій Буяльський (Динамо Київ)
20 хв – гол з пенальті, Назарій Русин (Динамо Київ)
31 хв – гол з пенальті, Дмитро Гречишкін (Олександрія)

ДРУГИЙ ТАЙМ – 5:1
55 хв – вилучення, Касперс Дубра (Олександрія)
64 хв – гол, Віталій Миколенко (Динамо Київ)
81 хв – гол, Карлос де Пена (Динамо Київ)
83 хв – гол, Віталій Буяльський (Динамо Київ)

Динамо програло стартовий матч після поновлення чемпіонату Шахтарю і тепер має тільки вигравати, якщо хоче поборотися за місце в Лізі чемпіонів.

Бомбардир -

Чи буде сенсація в Кубку? Чи Динамо продовжить переможну серію. Дивись студію перед матчем і саму гру з коментарем Романа Бебеха і Олександра Золотогорського.

00:00 – Студія перед матчем
17:55 – Розминка суддів і вихід команд
32:31 – Перший тайм (з 6 хвилини гри)
01:14:45 – Перерва
01:29:30 – Другий тайм

ПЕРШИЙ ТАЙМ – 0:2
9 хв – гол, Міккель Дуелунд (Динамо Київ)
27 хв – нереалізваний пенальті, Фран Соль (Динамо Київ)
39 хв – гол, Міккель Дуелунд (Динамо Київ)

ДРУГИЙ ТАЙМ – 0:2
52 хв – незарахований гол (офсайд), Беньямін Вербич (Динамо Київ)

Наша трансляція інтерактивна – ставте свої запитання коментаторам у чаті трансляції!

Twitter:
Facebook:
Instagram:
Telegram:

Динамо - Ворскла. Повний матч

Динамо - Ворскла. Прямой Эфир
Чемпіонат України повертається. Дивись на FootballHub у повному обсязі матч Динамо - Ворскла. Коментатор - Віталій Звєров.
Переходьте на наш Твіттер і дізнавайтеся про акції від наших партнерів (

Перед матчем - включення з бровки поля з Романом Куплевацьким і Максимом Опанасюком. Після гри очікуйте коментарів у прямому ефірі.

Ставте свої запитання і діліться думками в чаті до трансляції. Трансляція інтерактивна.

ДРУГИЙ ТАЙМ – 0:0
55 хв – вилучення, друга жовта, Кадірі (Динамо)
79 хв – гол, Русин (Динамо) – скасовано VAR
ДОДАТКОВИЙ ЧАС – 1:0
106 хв – гол, Циганков (Динамо)

За годину до матчу ми стартуємо зі студією, де обговоримо стан справ у таборах обох суперників і оцінимо шанси двох команд на півфінал у проекті Перед каждою ігрою. В студії – Віталій Звєров та Макс Опанасюк.
З бровки поля включаться Богдан Мушта та Роман Куплевацький. Після гри очікуйте коментарів у прямому ефірі.

Час Ч для Динамо і один із найсильніших опонентів на цій стадії змагань. Надію на трофей плекають обидва клуби. Хто буде сильнішим в одноматчевому протистоянні?
Дивись пряму трансляцію двобою з НСК Олімпійського. Коментатори – Віталій Звєров та Максим Опанасюк. Ставте свої запитання в чаті та спілкуйтеся інтерактивно.

Twitter:
Facebook:
Instagram:
Telegram:
x

Наживо. Динамо - Зоря 5 - 0. Повний матч

Дивись НАЖИВО Скорофутбол - просто зі стадіону НСК Олімпійський трансляція матчу Динамо - Зоря
#язачеснугру ????Вигравай крутий мерч від Фаворит Спорт:
Максим Опанасюк коментує для вас і готовий відповідати на ваші запитання

Десна – Шахтар. Повний матч

Десна – Шахтер. Прямая трансляция матча

Друга команда УПЛ проти першої. Чернігівська Десна прекрасно розпочала сезон і тепер готується дати бій донецькому Шахтарю!
Дивись НАЖИВО на FootballHub. Коментатор Олександр Золотогорський.

Twitter:
Facebook:
Instagram:
Telegram:

Динамо — Дніпро-1. Повний матч

Динамо - Днепр-1. Прямая трансляция матча

Важлива перемога над Мальме в Лізі Європі, розгром Ворскли і мінімальна перевага над Маріуполем. Наразі новачок УПЛ Дніпро-1, який вже встиг показати, що вміє створювати багато проблем суперникам.

Приєднуйтеся до прямої трансляції матчу Динамо — Дніпро-1 на нашому каналі. Будьте з Footballhub — це ваш зв'язок із футболом!

Twitter:
Facebook:
Instagram:
Telegram:

Зоря - Динамо. Повний матч

Зоря - Динамо. Центральний матч 6-го туру УПЛ дивись в прямому ефірі на FootballHub.
Заря - Динамо. Центральный матч 6-го тура УПЛ смотри в прямом эфире на FootballHub.

Коментатор матчу - Олександр Новак, ставте запитання та спілкуйтесь під час матчу інтерактивно.

Twitter:
Facebook:
Instagram:
Telegram:

УПЛ. Карпати – Динамо. Повний матч

Перший тур УПЛ триває

У Львові кияни грають після пам'ятної перемоги у Суперкубку. Чи зможе команда Олександра Хацкевича віднайти в собі резерв для потужного старту у Прем'єр-Лізі? Дивись гру і ділися враженнями в чаті.

Коментатор матчу – Олександр Новак. З ним ви можете спілкуватися інтерактивно під час прямої трансляції.